Hovedside Fotball Håndball Friidrett Langrenn Volleyball Hovedstyret Boccia
Login   
Banner
Herrer Damer Barn/ Ungdom Håndballgruppa Sportslig Linker Altaturneringa Kontakt oss

 

Håndballgruppa

 

 

E-post: handball@altaif.no

Telefon: 907 63 816

Besøks- og postadresse:
Alta IF-Håndballgruppa, Alta Idrettspark, Holstsletta 13, 9514 Alta

Organisasjonsnr:
Alta Idrettsforening 955 836 871 MVA

Funksjon Navn Telefon E-post
Styret:      
Styreleder Lene Johansen 46416668 lene@spenstalta.no
Nestleder Rune Haddal 99495359 rune@2-tal.no
Styremedlem Hege Bjørkmann 46945239 hegec@bjorkmanns.no
Styremedlem Jan Eilif Wisløff 91625892 jan-ewis@online.no
Styremedlem Øivind Schmidt Holst 95869560 oivind.holst@gmail.com
1.varamedlem Grethe Lill Vikdal-Eriksen    90581639 greeri74@gmail.com
2.varamedlem Ingvild Eriksen 97485882 ingvilde@hotmail.com
Sportslig:      
Herrelaget, hovedtrener Rune Skaufel 41338222

rune.skaufel@trollnet.no

Herrelaget, ass.trener Kai Erik Bull 95750508 kaierikbull@gmail.com
Herrelaget, oppmann

Knut Roger Lillemoen
Alex Bjørkmann 

91641066
90126317 
knutroger.lillemoen@alta.kommune.no
alex@bjorkmanns.no
Damelaget, hovedtrener Ken Ingebrigtsen 90554885 kenein@online.no
Damelaget, trener Karina Sivertsen
45270566 

Karina@perletur.no

Sportslig leder senior  Øivind Schmidt Holst 95869560

oivind.holst@gmail.com

Sportslig utvalg senior

Knut Roger Lillemoen 
Tom Kenneth Johansen
Sigrid Bjørneng Sagen 
Alex Bjørkmann 

91641066 
90592001
41610425
90126317

 

 

 

Sportslig leder BU

Jan Eilif Wisløff

91625892

jan-ewis@online.no

Sportslig utvalg BU

Cecilie Vonheim Norbye
Viggo Lind
Linda Cecilie Mathisen
Siril Pettersen Hammari
Ingvild Eriksen

92233413
99126670
40211284
95247217
97485882

ceciliej85@hotmail.com
viggojlind@gmail.com
lindacecilie.lcm@gmail.com
sirilham@hotmail.com
ingvilde@hotmail.com
Dommeransvarlig
Terminlisteansvarlig 
Administrasjon 90763816 handball@altaif.no
Altaturneringa i håndball      
Turneringsleder Ann Charlott Næss 45013461 acness@online.no
Kampoppsett Jann Sigurd Sønvisen 90037590 jss@ialta.net
Innkvartering Karina Sivertsen
45270566
karina@perletur.no
Administrasjon:      
Kontorleder Lars-Gaute Skorpen 90763816 lars@altaif.no

 


2. divisjon menn - 01, Håndballsesongen 2017/2018

Nr Lag K V U T P
1 Oslo-Studentenes IK 22 21 0 1 42
2 Herkules 22 16 0 6 32
3 Elverum 2 22 12 1 9 25
4 Sarpsborg 22 11 3 8 25
5 Storhamar 22 12 0 10 24
6 LFH09 22 12 0 10 24
7 Bodø HK 2 22 10 1 11 21
8 Bravo 22 9 1 12 19
9 Nøtterøy Håndball 2 22 8 2 12 18
10 Vestli 22 7 2 13 16
11 Alta IF 22 7 0 15 14
12 Skarphedin 22 2 0 20 4


Facebook
søndag, 16 des 2018

lørdag, 15 des 2018

Alta IF Håndball
Lokaloppgjør i BUL-hallen i kveld klokka 19:...
onsdag, 12 des 2018

Alta IF Håndball
Det ble tap for samarbeidslaget Alta IF og B...
søndag, 09 des 2018

Alta IF Håndball
Full fart i helga med miniene i sving på Har...
søndag, 09 des 2018

 
Hovedsponsor Barn & Unge:
 
Partner:

 
Patriot:
 
 
Design: co:media
Utviklet av: K2 Solutions AS