Hovedside Fotball Håndball Friidrett Langrenn Volleyball Hovedstyret Boccia
Login   
Banner
Herrer Damer Barn/ Ungdom Håndballgruppa Sportslig Linker Altaturneringa Kontakt oss

 

 

Håndballgruppa

 

 

E-post: handball@altaif.no

Telefon: 907 63 816

Besøks- og postadresse:
Alta IF-Håndballgruppa, Alta Idrettspark, Holstsletta 13, 9514 Alta

Organisasjonsnr:
Alta Idrettsforening 955 836 871 MVA

Funksjon Navn Telefon E-post
Styret:      
Styreleder Lene Johansen 46416668 lene@spenstalta.no
Nestleder Rune Haddal 99495359 rune@2-tal.no
Styremedlem Hege Bjørkmann 46945239 hegec@bjorkmanns.no
Styremedlem Grethe Lill Vikdal-Eriksen 90581639 greeri74@gmail.com
1.varamedlem Jan Eilif Wisløff 91625892 jan-ewis@online.no
2.varamedlem Cecilie Vonheim Norbye 92233413 ceciliej85@hotmail.com
Sportslig leder senior Kristian Agledahl 48255322 kristian_agledahl@hotmail.com
Sportslig leder barn og unge Trine Gleine 95068791 tgleine@hotmail.com
Sportslig leder barn og unge Mads Stian Hansen 41288309 mads.stian.hansen@gmail.com
Sportslig:      
Herrelaget, hovedtrener Rune Skaufel 41338222

rune.skaufel@trollnet.no

Herrelaget, ass.trener Kai Erik Bull 95750508 kaierikbull@gmail.com
Herrelaget, oppmann

Knut Roger Lillemoen
Alex Bjørkmann 

91641066
90126317 
knutroger.lillemoen@alta.kommune.no
alex@bjorkmanns.no
Damelaget, hovedtrener Ken Ingebrigtsen 90554885 kenein@online.no
Damelaget, trener Karina Sivertsen
45270566 

Karina@perletur.no

Damelaget. oppmann Kjell Raymond Nygård 94165883 kjell-raymond.nygaard@bunnpris.no
Sportslig leder senior  Kristian Agledahl 48255322

kristian_agledahl@hotmail.com

Sportslig utvalg senior

Knut Roger Lillemoen 
Tom Kenneth Johansen
Aud Hestvik
Alex Bjørkmann 
Mona Kvivesen

91641066 
90592001
95134764
90126317
41644099

knutroger.lillemoen@alta.kommune.no
tkejohan@gmail.com
aud@altalaks.no
alex@bjorkmanns.no
mona.kvivesen@uit.no

Sportslig leder BU

Trine Gleine
Mads Stian Hansen

95068791
41288309

tgleine@hotmail.com
mads.stian.hansen@gmail.com

Sportslig utvalg BU

Tone Lillemoen
Viggo Lind
Lill Eli Johansen
Erlend Vikdal
Ann Charlott Næss
Hans Jacob Kåberg
Siril Pettersen Hammari

99646278
99126670
93441727
95964941
45013461
91810001
95247217

tone.lillemoen@kraftlaget.no
viggojlind@gmail.com
lillejo@hotmail.no
evikdal@gmail.com
acness@online.no
kaaberg@start.no
sirilham@hotmail.com
Terminlisteansvarlig  Administrasjon 90763816 lars@altaif.no
Altaturneringa i håndball      
Turneringsleder Ann Charlott Næss 45013461 acness@online.no
Kampoppsett Jann Sigurd Sønvisen 90037590 jss@ialta.net
Innkvartering Karina Sivertsen
45270566
karina@perletur.no
Administrasjon:      
Kontorleder Lars-Gaute Skorpen 90763816 lars@altaif.no

 


2. divisjon menn - 01, Håndballsesongen 2017/2018

Nr Lag K V U T P
1 Oslo-Studentenes IK 22 21 0 1 42
2 Herkules 22 16 0 6 32
3 Elverum 2 22 12 1 9 25
4 Sarpsborg 22 11 3 8 25
5 Storhamar 22 12 0 10 24
6 LFH09 22 12 0 10 24
7 Bodø HK 2 22 10 1 11 21
8 Bravo 22 9 1 12 19
9 Nøtterøy Håndball 2 22 8 2 12 18
10 Vestli 22 7 2 13 16
11 Alta IF 22 7 0 15 14
12 Skarphedin 22 2 0 20 4


 
Hovedsponsor Barn & Unge:
 
Partner:

 

Patriot:
 
 
Design: co:media
Utviklet av: K2 Solutions AS