Hovedside Fotball Håndball Friidrett Langrenn Volleyball Hovedstyret Boccia
Login   
Banner
Herrer Damer Barn/ Ungdom Håndballgruppa Sportslig Linker Altaturneringa Kontakt oss
   
   

Mini 6-9 år (1.-4.kl.)

Aldersbestemt 10 år - 18 år.

Senior: Damelag og Herrelag

 

Trenere sesongen 2018/19, mini er ikke oppdatert på alle lagene for kommende sesong enda

Lag

Født

Trener

Tlf

e-post

Herrelag

2.div

Rune Skaufel
Kai Erik Bull

41338222
95750508

runeskaufel@trollnet.no
kaierikbull@gmail.com
Gutter 18 2000-01 Tom Kenneth Johansen 90592001 tkejohan@gmail.com 
Damelag

Ken Ingebrigtsen

90554885 ken@altaif.no


Karina Siversen 45270566 karina.sivertsen@hotmail.com
 
G16 2002 Lars Erik Lingjærde

41484840

larserikli@live.com

  2003 Erlend Strøm Johnsen 90756349  
 
J16 2002

Tone Lillemoen

99646278 tone.lillemoen@kraftlaget.no 

 

2003

Michael Hoel Johansen

99127859 lmichael.hoel@live.no

 

G14 2005 Ottar Pettersen 91702971 aronnes74@gmail.com
    Jan Eilif Wisløff 91625892 jan-ewis@online.no
    Odd Børre Jensen 48264602 til.odd@gmail.com
 
J14 1 2004 Astrid Lien 91803365 astrid_lien@hotmail.com
    Ingvild Eriksen 97485882  ingvilde@hotmail.com
    Mads Stian Hansen 41288309 mads.stian.hansen@gmail.com

J14- 2/3/4

2005    Trine Gleine                      95068791     tgleine@hotmail.com                             
    Siri Marsdal 90655677 sirmar@live.no
    Kjetil Pedersen 40065188 kjetilvpedersen@gmail.com
    Monica Hammari 91545144 mhamma@online.no

 

       
G12 2006 Erlend Vikdal 95964941 evikdal@gmail.com
 
J12 2006 Sissel Søreng 97077696 sissel.soreng@gmail.com
    Astrid Lien 91803365 astrid_lien@hotmail.com
    Jon Even Johansen    
 

G12

2007 Jan Eilif Wisløff 91625892 jan-ewis@online.no
    Gro Olaussen 45023969
    Cecilie Vonheim Norbye 92233413 ceciliej85@hotmail.com

J12

2007

Nora Marchich 

46448682

norakbmarchich@gmail.com
J10 2008  Siril Hammari Pettersen  95247271 sirliham@hotmail.com
G10 2008 Monica Hammari 91545144 mhamma@online.no


2. divisjon menn - 01, Håndballsesongen 2017/2018

Nr Lag K V U T P
1 Oslo-Studentenes IK 22 21 0 1 42
2 Herkules 22 16 0 6 32
3 Elverum 2 22 12 1 9 25
4 Sarpsborg 22 11 3 8 25
5 Storhamar 22 12 0 10 24
6 LFH09 22 12 0 10 24
7 Bodø HK 2 22 10 1 11 21
8 Bravo 22 9 1 12 19
9 Nøtterøy Håndball 2 22 8 2 12 18
10 Vestli 22 7 2 13 16
11 Alta IF 22 7 0 15 14
12 Skarphedin 22 2 0 20 4


Facebook
Alta IF Håndball
Jadda! 💙💛 Fantastisk støtte fra publikum i...
søndag, 23 sep 2018

Alta IF Håndball
Tusen takk til den fantastiske gjengen med m...
søndag, 23 sep 2018

Alta IF Håndball
To og en halvtime til kampstart i Aulaen. Va...
søndag, 23 sep 2018

Alta IF Håndball
På grunn av renoveringsarbeid i Altahallen b...
søndag, 23 sep 2018

Alta IF Håndball
Alta IF håndball er godt representert på åre...
lørdag, 22 sep 2018

 
Hovedsponsor Barn & Unge:
 
Partner:

 
Patriot:
 
 
Design: co:media
Utviklet av: K2 Solutions AS