Hovedside Fotball Håndball Friidrett Langrenn Volleyball Hovedstyret Boccia
Login   
Banner
Herrer Damer Barn/ Ungdom Håndballgruppa Sportslig Linker Altaturneringa Kontakt oss
   
   

Mini 6-9 år (1.-4.kl.)

Aldersbestemt 10 år - 18 år.

Senior: Damelag og Herrelag

 

Trenere sesongen 2018/19, mini er ikke oppdatert på alle lagene for kommende sesong enda

Lag

Født

Trener

Tlf

e-post

Herrelag

2.div

Rune Skaufel
Kai Erik Bull

41338222
95750508

runeskaufel@trollnet.no
kaierikbull@gmail.com
Gutter 18 2000-01 Tom Kenneth Johansen 90592001 tkejohan@gmail.com 
Damelag

Ken Ingebrigtsen

90554885 ken@altaif.no


Karina Siversen 45270566 karina.sivertsen@hotmail.com
 
G16 2002 Lars Erik Lingjærde

41484840

larserikli@live.com

  2003 Erlend Strøm Johnsen 90756349  
 
J16 2002

Tone Lillemoen

99646278 tone.lillemoen@kraftlaget.no 

 

 

 


 
G14 2005 Ottar Pettersen 91702971 aronnes74@gmail.com
    Jan Eilif Wisløff 91625892 jan-ewis@online.no
    Odd Børre Jensen 48264602 til.odd@gmail.com
 
J14 1 2004 Astrid Lien 91803365 astrid_lien@hotmail.com
    Ingvild Eriksen 97485882  ingvilde@hotmail.com
    Mads Stian Hansen 41288309 mads.stian.hansen@gmail.com

J14- 2/3/4

2005    Trine Gleine                      95068791     tgleine@hotmail.com                             
    Siri Marsdal 90655677 sirmar@live.no
    Kariann Evjen Sivertsen 90799553
kariann.sivertsen@outlook.com
    Monica Hammari 91545144 monicahammari@icloud.com

 

       
G12 2006 Erlend Vikdal 95964941 evikdal@gmail.com
 
J12 2006 Sissel Søreng 97077696 sissel.soreng@gmail.com
    Astrid Lien 91803365 astrid_lien@hotmail.com
    Jon Even Johansen    
 

J12

2007

Nora Marchich                  

46448682

norakbmarchich@gmail.com

G12

2007 Jan Eilif Wisløff 91625892 jan-ewis@online.no
    Gro Olaussen 45023969
    Cecilie Vonheim Norbye 92233413 ceciliej85@hotmail.com
J10 2008  Siril Hammari Pettersen  95247271 sirliham@hotmail.com
G10 2008 Monica Hammari 91542144 monicahammari@icloud.com


2. divisjon menn - 01, Håndballsesongen 2017/2018

Nr Lag K V U T P
1 Oslo-Studentenes IK 22 21 0 1 42
2 Herkules 22 16 0 6 32
3 Elverum 2 22 12 1 9 25
4 Sarpsborg 22 11 3 8 25
5 Storhamar 22 12 0 10 24
6 LFH09 22 12 0 10 24
7 Bodø HK 2 22 10 1 11 21
8 Bravo 22 9 1 12 19
9 Nøtterøy Håndball 2 22 8 2 12 18
10 Vestli 22 7 2 13 16
11 Alta IF 22 7 0 15 14
12 Skarphedin 22 2 0 20 4


Facebook
torsdag, 17 jan 2019

Alta IF Håndball
Tusen takk til alle som møtte opp i Altahall...
søndag, 13 jan 2019

Alta IF Håndball
Tusen takk til de supre maskotene fra Frea I...
søndag, 13 jan 2019

Alta IF Håndball
https://tv.nrksuper.no/serie/supernytt/MSUB0...
torsdag, 10 jan 2019

Alta IF Håndball
Alta IF har mange lag i aksjon under Nyttårs...
lørdag, 05 jan 2019

 
Hovedsponsor Barn & Unge:
 
Partner:

 
Patriot:
 
 
Design: co:media
Utviklet av: K2 Solutions AS