Hjem   /   Senior   /   Barn og ungdom   /   Partnere   /   Altaturneringen   /   Nettbutikk
Kontakt / Administrasjonen / Styret / Dokumenter

Administrasjonen i Alta IF Fotball:


Sportslig koordinator:

Rune Berger

Mob: 95 93 90 11

berger@altaif.no

  

Arrangementsansvarlig/kontorleder fotball

André Drogseth Dønjar

Mobil: 90 83 89 44

andre@altaif.no 

 

Arrangementsutvikler/kommunikasjon

Torgeir Ekeland

Mob: 99 38 57 51

Torgeir@altaif.no

 

Daglig leder hovedstyret:

Anne-Grethe Lillemoen

Mob: 91 61 90 13

agl@altaif.no

 

Markedsmedarbeider:

Andreas Markussen

Mob: 48 25 41 83

andreas@altaif.no

  

Markedsmedarbeider:

Kristin Jensen

Mob: 90 96 76 80

kristin@altaif.no

 

Hovedtrener A-lag herrer:

Bryant Lazaro

bryant@altaif.no

 

Hovedtrener Alta 2:

Mate Duilo

Mob: 91 90 23 62

mate.duilo@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

Instagram
@altaif_fotball
SISTE NYHETSSAKER
Arkiv