Hjem   /   Senior   /   Barn og ungdom   /   Partnere   /   Altaturneringen   /   Nettbutikk
Kontakt / Administrasjonen / Styret / Dokumenter

Administrasjonen i Alta IF Fotball:


Kontorleder/Sportslig koordinator:

Rune Berger

Mob: 95 93 90 11

berger@altaif.no

  

Arrangementsansvarlig:

Petter Oseberg

Mob: 93 01 43 11

petter@altaif.no 

 

Daglig leder hovedstyret:

Anne-Grethe Lillemoen

Mob: 91 61 90 13

agl@altaif.no

 

Markedsmedarbeider:

Andreas Markussen

Mob: 48 25 41 83

andreas@altaif.no

 

 

Markedsmedarbeider:

Kristin Jensen

Mob: 90 96 76 80

kristin@altaif.no

 

 

Hovedtrener A-lag herrer:

Rune Repvik

Mob: 90 15 66 85

rune.repvik@altaif.no

 

 

Hovedtrener Alta 2:

Mate Duilo

Mob: 91 90 23 62

mate.duilo@gmail.com

 

 

Hovedtrener G16:

Runar Hustad Olsen

Mob: 41 77 49 01

 

 

Hovedtrener J16: 

Vegard Båtnes Braaten

Mob: 41 61 41 12

 

 


Lag S P
1 Raufoss 24 50
2 Fredrikstad 24 48
3 Grorud 24 44
4 Alta 24 42
5 Asker 24 41
6 Elverum 24 41
7 Mjølner 24 41
8 Bærum 24 37
9 Moss 24 29
10 Fram 24 26
11 Odd 2 24 21
12 Nybergsund IL Trysil 24 20
13 Stabæk 2 24 16
14 Hønefoss BK 24 14
Instagram
@altaif_fotball
SISTE NYHETSSAKER
Arkiv